Geciktirici Sprey Kullanımı

Geciktirici sprey kullanımı ile ilgili bir çok doğru ve yanlış bilgi internet portallarında yer almaktadır. Unutulmaması gereken bir şey var ki o da geciktirici spreyin doğru kullanımında 45 dakikaya kadar gecikme sağlayacağı iken, yanlış kullanımında ise hiç bir etkisinin olmayacağıdır. Bundan dolayı bu yazımızda müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması açısından en doğru şekilde geciktirici sprey kullanımı hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Vakit kaybetmeden telefon destek operatörlerimizi 0552 670 12 10 numaralı hattımızdan arayarak da geciktirici sprey kullanımı hakkında ücretsiz dakikalarınız ile bilgi alabilirsiniz.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır ?

Geciktirici sprey kullanımı ile ilgili olarak tüm bildiklerinizi unutmanızı rica ediyoruz. 13 yıllık sektör ve 1.000.000’dan fazla müşteri deneyimimize güvenmenizi ve tavsiyelerimiz neticesinde aldığınız Delay 48000 spreyi kullanmanızı rica ediyoruz. Çünkü internet üzerinde dolaşan geciktirici sprey nasıl kullanılır ile ilgili gördüğünüz makalelerin bir çoğu ürünü görmeden satan kişilerin hazırladıkları bilgilerden oluşmaktadır.

Geciktirici sprey kullanımı aslında çok basittir. Fakat bazı firmalar bunu çok abartmaktalar ve kişilerin zamanlarından çalmaktadırlar. Şimdi geciktirici sprey nasıl kullanılır hemen açıklayalım.

Geciktirici sprey bilinenin aksine penisin tüm sap kısmından ziyade sadece uç kısmına sıkılmalıdır. Kısa kısa aralıklarla 3 fıs olmak üzere sıkılır ve minimum 20 dakika beklenir. Bu beklemenin ardından dilerseniz penisi yıkayabilirsiniz, dilerseniz de yıkamadan ilişkiye girebilirsiniz. Bay ve bayanın sağlığı açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyeceğinden dolayı tercih size kalmıştır. Sprey tam olarak emilim yapılmadığı zaman bayana da bulaşıp bayanı da uyuşturacağından dolayı bayanın aşırı zevk almasına engel olabilir. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız ilişki öncesi penisi yıkayabilirsiniz. Bitti işte geciktirici sprey kullanımı bu kadar.

Geciktirici Sprey Kullanımı Hakkında Yanlış Bilinenler

Geciktirici sprey kullanımı hakkında erkekler arasında ve internet üzerinde dolaşan bir çok yanlış bilgiler bulunmaktadır. Bunlar ile ilgili olarak bu yanlışlara kısa kısa değinmek gerekir.

 1. Geciktirici sprey kullanılır kullanılmaz ilişki yaşanabilir. Bu bilgi tamamen yanlıştır. Geciktirici hap dahi kullansanız hemen ilişki yaşanmamalıdır. Çünkü sprey penise uygulandığı zaman yavaş yavaş emilim yapılarak etkisini göstermeye başlayacaktır. Bunun için bizim tavsiye ettiğimiz süre minimum 20 dakikadır.
 2. Geciktirici sprey kullanıldığı zaman oral ilişki yaşanamaz. Bu da yanlış bir bilgidir. Sprey emilim yapıldıktan sonra bayanın ağzında kötü bir tat bırakmaz. Yine de sorun yaşayacak olursanız bekleme süresi bitiminde penisi yıkayabilir daha sonra da oral ilişki yaşayabilirsiniz.
 3. Geciktirici sprey kullanıldıktan sonra yıkanmamalıdır. Bu yıkama olayı da yanlıştır. 20 dakika bekleme süresi geçtikten sonra penisin yıkanmasında hiç bir sıkıntı yoktur. Çünkü gereksiz hassasiyet zaten azalacağından dolayı yıkansa bile geciktirici spreyin etkisi devam edecektir.
 4. Aynı gece içerisinde yaşanılan bütün cinsel birlikteliklerde geciktirici sprey kullanılmalıdır. Hayır. Bu da yanlış bir bilinendir. Geciktirici sprey kullandığınız zaman gece boyu etkisi azalarak devam edeceğinden dolayı, aynı gece içerisinde ilk ilişkinizde geciktirici sprey kullanmanız yeterli olacak olup, daha sonraki ilişkileriniz de de etkisi devam edecektir ve yeniden kullanmanıza gerek yoktur.
 5. Penisin bütün bölümüne fazla fazla geciktirici sıkılırsa daha güzel etki olur. Hayır olmaz. Belirtilen miktarın en fazla 2 katına çıkabilirsiniz. Çok daha fazla geciktirici sprey kullanırsanız o gece sertleşme sorunu yaşayabilir ve girdiğiniz ilişkiden zevk alma miktarınız minimuma inebilir. Bu en çok bilinen yanlış olup, dikkat edilmesi gereken bir konudur.
 6. Testislere de geciktirici sprey sıkılmalıdır. Hayır. Geciktirici sprey sadece penisin uç kısmına sıkılmalıdır. testislere sıkılmasına hiç gerek yoktur.

Bu makalemizde en doğru şekilde geciktirici sprey kullanımı ile ilgili bilgileri müşterilerimize vermeye çalıştık. Geciktirici kullanımı ile ilgili olarak aklınıza takılan başka konular varsa sitemizde bulunan canlı destek bölümünden bize yapabilirsiniz, telefon ile destek almak isterseniz de 0242 606 0543 numaralı hattımızı gece gündüz arayabilirsiniz. veya sayfamızın altında bulunan yorum bölümünden deneyimlerinizi diğer müşterilerimiz ile de paylaşabilirsiniz. Dilerseniz de geciktirici sprey kullanıcı yorumları sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

 

31 Comments

Add a Comment
 1. Spreyi kullandıktan sonra emzirme döneminde olan bir kadına zararı olur mu diye araştırma yapayım dedim. Partnere karşı herhangi bir zararının olmadığını görünce gönül rahatlığı ile 3 kutu siparişimi verdim. Her şey için teşekkürler, iyi akşamlar.

 2. Geciktirici spreyler eczanelerde neden bu denli pahalıya satılıyor anlamış değilim. İnternet üzerinden eczanenin yarı fiyatına geciktirici sprey almak mümkün. Sağlık bakanlığı onaylı bir işletmenin bu kadar kar amacı güdeceğini hiç düşünmezdim, ancak reçetesiz bir şey olduğu için satışı farklı fiyatlara gerçekleşebiliyormuş. Eğer eczaneden alma gibi bir zorunluluğunuz yoksa İnternet’den vazgeçmeyin derim.

 3. Google gibi büyük bir arama motorunda geciktirici sprey ilişkiden ne kadar önce kullanılmalıdır gibi bir soruyu araştırmak istemiştim. Ancak kesin net bir bilgiye hiç bir türlü ulaşamadım. Çünkü tüm İnternet satıcı firmaları farklı şeyler yazarak kafamı çok feci şekilde karıştırıyor. En doğru kullanım şeklinin bu olduğunu düşünüyorum, çünkü cinsel ilişkilerimde istediğim gecikmeyi ve sertleşmeyi sağlayabiliyorum.

 4. Delay 48000 1 elin parmağını geçmeyen doğal geciktirici spreylerin başında gelen en etkili üründür. Bu ürünü kullanarak cinsel ilişkilerde benim gibi istediğiniz birlikteliği yaşayabilirsiniz. His kaybına neden olmadığı için, zevkinizi asla kırmaz ve cinsel ilişkiye daha performanslı bir şekilde devam edersiniz. Gerçekten de 10 numara bir ürün tavsiye ederim!

 5. Yukarıdaki görmüş olduğum başlıklardan geciktirici sprey kullananların da yorumlarını inceleyerek ürün hakkında kesin bir bilgiye sahip oldum. Bu yazı her ne kadar yazılmış olursa olsun, eğer kullanan kişilerin ne derece memnun kaldığını göremiyorsak, o ürünü almak kesinlikle saçma. Yorumlarda hemen hemen herkesi memnun kaldığını gördüm ve bu yüzden ben de 3 kutu sipariş ettim. Denemek için sabırsızlanıyorum.

 6. 30 saniye için boşalan birisi olmama rağmen, geciktirici spreyin maksimum 5 dakika gibi bir süre geciktireceğini düşünürdüm. Ancak bu delay shark sayesinde beklediğimin 5 katı daha fazla gecikme sağladım. His kaybına neden olmayan özelliği ile de cinsel ilişkiden aldığım zevki kırmıyor ve partnerim ile istediğimiz zevki yaşayabiliyoruz. Her şey için sizlere çok teşekkür ederim.

 7. Geciktirici spreylerin, haplara nazaran kullanımının daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Çünkü hapların yan etkileri çok fazla bulunmakta, ancak spreyler için böyle bir durum söz konusu bile değildir. Eğer hayatınızı riske atmak istiyorsanız, ancak cinsel ilişkiden güzel bir keyif almak istiyorsanız hap kullanabilirsiniz. Ancak benim gibi sağlığınızı da önemsiyorsanız o zaman delay sprey kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.

 8. Erken boşalma sorunumdan dolayı eşim neredeyse beni terk etme noktasına gelmişti. Ne yapacağımı kara kara düşünürken İnternet’den bir araştırayım dedim ve delay shark 48000 adında sprey ile karşılaştım. Hem fiyatı hem de etkisi bakımından herkesin çok iyi olduğunu söylediğini gördüm. Eczanelerde pahalı olduğu için İnternet’den satın aldım. Kargo 1 gün içerisinde elime gizli biçimde ulaştı ve geldiği ilk gün denedim. 30 dakika gecikmenin yanı sıra, sertleşme ve performans artışı da sağladım.Her şey için teşekkürler.

 9. Eğer cinsel ilişkilerinizde istediğiniz birlikteliği sağlayamıyor ve bu da sizde günlük yaşantınızda negatif olarak etki ediyorsa, dışarıdan takviye almanızın gerekli olduğunu düşünüyorum. Çünkü bende de aynı problem vardı.İş yaşantımda moralimi bozuyor ve istediğim verimi alamıyordum. Yakın bir arkadaşımın tavsiyesi ile delay sprey ile tanışma fırsatı buldum. Buradaki yorumların başta şişirilmiş olduğunu düşünmüştüm, ancak ne denli olduğunu kendimde deneyimlemiş oldum. Gerçekten harika.

 10. Hem taşıması hem de kullanması çok basit. Eğer benim gibi cinsel ilişkiye nerede gireceğiniz belli olmuyorsa delay spreyi cebinize koyup dilediğiniz her yere götürebilirsiniz. Zaten o kadar küçük ki her yere sığıyor.

 11. Geciktirici sprey kullananlar, hap kullananlara nazaran çok daha mutlu. Çünkü bir çok hap kullanan kişi yan etki yaşadığı için memnun kalmıyor. Ancak geciktirici sprey kullanıcılarında böyle bir durum yok denecek kadar azdır. Doğru kullandığınızda takdirde herhangi bir problem olmaz.

 12. Bir çok kişi spreyi kullanmanın karşı cinse zararı olduğunu düşünüyor. Ancak böyle bir şey söz konusu bile değildir. Bayan sizin sprey kullandığınızı anlamak bile sanki normal ilişkiye giriyormuş gibi hisseder. Mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

 13. Herkese merhaba arkadaşlar. Aklımı karıştıran en önemli sorulardan birisi geciktirici spreyin ilişkilerden ne kadar önce kullanması gerektiği. Çünkü 20 dakika önce kullanırsam farklı, 30 dakika önce kullanırsam farklı sonuç alıyorum. Tam vaktini bilen varsa yazarsa sevinirim.

 14. Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşım delay shark 48000 spreyi Migros marketinden aldığını ve çok memnun kaldığını söyledi. Ben de gidip alayım dedim ancak gelir gelmez hemen bitmiş. Bunun üzerine ben de İnternet den sipariş ettim. Gerçekten de etkisi arkadaşımın dediği kadar varmış. Hayatım boyunca hiç geçirmediğim kadar uzun cinsel ilişki geçirdim. 30 dakika güzel bir gecikme bununla birlikte güzel de bir sertleşme sağladı. Her şey için çok teşekkür ederim.

 15. Delay Shark geciktirici sprey almak için önce internet üzerindeki fiyatlarına baktım ve daha sonra belki daha uygun olur diye Migros markete gittim. Vardı ama pahalı satılıyordu bu yüzden de almadım. Siparişimi ben de buradan verdim ve 1 gün içerisinde hızlı biçimde teslim edildi.Kullanıyorum ve ürün yaşadığım sertleşme ve erken boşalma sorunuma çok fayda sağladı. Cinsel ilişkilerimde gecikme sürem 30 dakikaya kadar çıktı. Sertleşme ile ilgili de derdim kalmadı artık. Hem bu firmayı hem de ürünlerini herkese öneriyorum.

 16. Erken boşalma probleminden şikayetçiyi olan birey hangi geciktirici ürünü kullanması gerektiğini çok bilmelidir bence. Çünkü eczaneler sizlere kar marjı yüksek olan ürünü satacaktır ve almış olduğunuz etki hiç bir işe yaramayacaktır. Bu durum başıma geldi o yüzden sizlere tavsiyede bulunmak istedim. Eğer geciktirici sprey kullanmak istiyorsanız delay shark dan vazgeçmeyin derim. Etkisi bakımından kat be kat diğer geciktirici ürünlerden daha iyi. Ayrıca penisi uyuşturmuyor bu şekilde zevkiniz de eksilmiyor.

 17. Geciktirici hapların akciğeri yorduğunu düşündüğümden yalnızca krem ve sprey formundaki ürünleri kullanmayı tercih ediyorum. Etkisi bakımından her ne kadar hapa nazaran biraz daha düşük olsa da zararı bakımından %0 yan etkiye sahip. Sizlere ürün etkisinden önce bir şeyi bahsetmek isterim ki o da kargonun çok hızlı bir biçimde gizli olarak gelmesi. Daha 24 saat bile dolmamışken elime ulaştı. Geldiği ilk gün kullandım ve eşim ile 35 dakika süren birliktelik geçirdim. Gerçekten muazzam bir etkiye sahip.

 18. Geciktirici spreyleri artık her yerde bulmak mümkün oldu desek yanlış olmaz sanırım. Evimin en yakınında bulunan market de bile var. Ancak bu geciktiricilerin çoğu oldukça etkisiz spreyler. Bir çok geciktirici spreyi denememe rağmen delay shark kadar etkili olanına henüz rastlamadım. 20-30 dakika arası çok güzel bir gecikme sağlıyor. Kullandığınızda siz de ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız.

 19. Eczane fiyatlarının mevcut durumundan dolayı cinsel içerikli ürünlerimi İnternet üzerinden daha ucuza temin ediyorum. Kargo 1 gün içerisinde gizli olarak elime ulaşıyor hem de bu kadar hızlı kargoya ek bir ücret de ödemiyorum. Mutlaka bir bakın derim.

 20. Bitkisel geciktirici spreylerin vücuda hiçbir zararı yok ve gayet etkililer. Her geciktirici sprey kullanılmamalı. Çoğunu kullanmış biri olarak farklarını iyi bilirim. Delay spray 48000 hem gecikmede etkili hem hissizlik gibi sorunlar yaşatmayan bir ürün. Eczane satış fiyatları çok pahalı olduğu için sitenizden alışveriş yapıyorum. Şu ana kadar bir sorunla da karşılaşmadım.

 21. Arkadaşlar eğer erken boşalma probleminiz var ise ve maddi durumunuz iyi değil ise kesinlikle delay shark kullanmanızı öneririm. Çünkü fiyat-performans açısından kullanabileceğiniz en iyi ürün hiç şüphesiz bu.

 22. Bu geciktiriciyi almadan önce ben de yorumları okuyarak hareket etmiştim başta. Çünkü bir ürün almadan önce yapılabilecek en doğru hareket kullanıcı yorumlarına bakara ürünün etkisinin nasıl olduğunu öğrenmektir. Burada yapılan yorumların hemen hemen hepsinin olumlu yorum olduğunu görünce hiç düşünmeden sipariş ettim. Ve gerçekten de insanların neden bu kadar güzel yorum yaptığını şimdi anlamış oldum. Etkisi ve fiyatı bakımından kaçırılmıyacak bir ürün.

 23. Artık günümüzde her yerde geciktirici bulmanız mümkün. Dilerseniz marketlerden, eczanelerden ve İnternet üzerinden bakanlık onaylı biçimde satın alabilirsiniz. Ancak eczanede ve marketlerde İnternete nazaran fiyat olarak biraz daha pahalıya satılabiliyor. Bilginize…

 24. Hayatım boyunca porno yıldızlarının bu kadar uzun süre boşalmadan nasıl durabiliyorlar, keşke bende onlar gibi olabilsem diye düşünerek geçirmiştim. Ancak delay spreyi keşfettikten sonra ne kadar muazzam bir şey olduğunu bizzat keşfetmiş oldum. Cinsel ilişkilerde iyi bir performans artışı ve bunun yanı sıra sertleşme sağlıyor. İlk kullanımda etkisi başlıyor, gerçekten sizlere sonsuz teşekkür ederim.

 25. Eğer cinsel ilişkilerinizden beklediğiniz verimi alamıyorsanız, geciktirici sprey kullanarak bu sorunun üstesinden çok rahat biçimde gelebilirsiniz. Tek yapmanız gereken cinsel ilişkiye girmeden önce penise delay spreyi uygulamanız ve minimum 25 dakika sürecek olan ilişkinin keyfini çıkarmanız. Kullanım talimatının dışına çıkmamaya lütfen özen gösteriniz.

 26. Eczaneye gidip de İnternet den alacağım 3 sprey parasına 1 adet sprey alacak kadar keriz değilim. Lütfen yalnızca bu tarz ürünlerde değil her üründe İnternet üzerinden araştırma yapmadan satın almayın. Güzelce bir arayın, tarayın fiyatlar ne alemde daha sonra gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

 27. İnternet üzerinden bu tarz ürünlerin sağlık bakanlığı tarafından onaylı biçimde satışının gerçekleştiğini bilmiyordum bu yüzden geciktirici alacağım zaman 2-3 kat fazla para veriyordum. Şimdi arkadaştan aldığım bilgi ile İnternet den yapıyorum tüm alışverişimi. Zaten kargo 24 saat dolmadan kapımın önüne kadar ürünü getiriyor. Allah sizlerden razı olsun.

 28. Piyasa da onlarca geciktirici ürün bulunuyor, ancak etkisi bakımından çoğu sınıfta kalmış durumda. Hap yutmaktan hoşlanmadığım için geciktirici alacağım zaman daima sprey formundaki ürünleri tercih ediyorum. Ancak 2019 yılı itibariyle geciktirici sprey fiyatları eczanelerde çok daha pahalı biçimde satılmaya başlandı. Bu yüzden eczaneden satın almayı bırakıp yönümü bakanlık onaylı sitelere çevirdim. Daha ucuza orijinal biçimde buradan da ulaşabiliyorum, bir göz atın derim.

 29. Bu kadar güçlü bir ürün böyle bir fiyata nasıl satılıyor aklım almıyor. Başta yorumların sahte olduğunu düşünmüştüm. Ancak yorumların tamamının gerçek olduğunu ürünü kullandıktan sonra bizzat görmüş oldum. İlk kullanmamda 20 dakika gecikme sağladı ve onca insanda nasıl oldu da 30 dakika gecikme yaptı diye düşünmüştüm. Ancak meğersem az sıktığım için etkisini tam anlamıyla göstermemiş. 2.kullanışımda 32 dakika gecikme sağladım, her şey için sizlere teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.

 30. Geciktirici sprey kullanımı konusu hakkında tüm sitelerde farklı açıklamalar görüyorum. Ancak sanırım en doğru kullanım biçimi burada bahsedildiği gibi. Vakti vaktine uyguladığımda 30 dakikanın üzerinde gecikme sağlayabiliyorum. Geçtiğimiz günlerde bir siteden sipariş vermiştim bu ürünü çakma ürün gönderdikleri yetmezmiş gibi kullanım talimatlarını sorduğumda bana yardımcı bile olmadılar. Bu yüzden sizlere çok teşekkür ediyorum, alışverişimi daima bu siteden yapacağım.

 31. Geçenlerde eczaneden farklı bir sprey aldım ve 3-4 gün kullanmama rağmen hiç etkisini görmedim internette dolaşırken Selay 48000 spreye rast geldim ve bide bunu dememek istedim ürün geldi ve ilk kullandığım andan itibaren etkisini gördüm yarım saat geç boşaldım alacak arkadaşlar tereddüt etmeden alsın teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir